čtvrtek 25. května 2017

RECENZE / ASTRID- PÉČE O TĚLO

Zdravím Vás u dnešního článku, dnes tady mám po delší době výrobky firmy Astrid, která slaví tento rok už 170 let.

Co se týká obsahuje balíčku, tak jsem dostala péči od hlavy až k patě. :) Výrobky již možná znáte, ale firma Astrid stále inovuje a mění obaly, takže máme zas co testovat. :)

A když už, tak začneme od hlavy.:)

Mám zde 2 laky na vlasy... ten první má fixaci č.3 a druhý č.5. Oba laky obsahují provitamín B5, keratin a UV filtr. Laky vlasy zafixují, ale neslepují (ovšem pokud stříkáte moc blízko, riziko tady je) a nezanechávají ,,helmový" efekt. Já se bála, že na mě bude 5tka moc silná, ale mýlila jsem se. Laky příjemně voní a střička stačí jemně zmáčknout a lak jde hezky ven. Já používám lak č.3 hlavně když potřebuji zafixovat takové ty lítací vlásky, co trčí tam, kde nechci. Když už si vlasy třeba nakrepuji, nebo k zafixování účesu sáhnu po fixaci 5.Dalšími produkty na testování jsou GEL NA HOLENÍ A KRÉMOVÁ PĚNA NA HOLENÍ.

Která ženy by nepotřebovala tyto produkty, že jo. Jaro je tu, léto se blíží, tak je potřeba zhazovat "kožich" :D :D K tomu bych doporučila jemný GEL NA HOLENÍ, mě osobně gely baví, jak nastříkáte gel a rozetřením vznikne pěna, to mě baví. Gel hezky voní, ale příjde mi, že rychle mizí...asi mám velkou spotřebu. :D

Co se týká pěny, tak voní příjemně, pěna je jemnější konzistence, příjde mi, že není tak hutná jako jiné, ale to mi nějak nevadí, svůj úkol splňuje. :)

 A už se dostáváme k péči o nohy.....

Mám tady ANTIPERSPIRANT NA NOHY - přiznám se, že se mi nohy občas potí, takže jsem ráda za tento produkt, vůně celkem příjemná, sprej by měl ochránit před pocením a zápachem, to splňuje myslím si že dobře.

DEODORAČNÍ SPREJ DO BOT - tento mi ukradla ségra a testovala ho ona, hned po prvním použití řekla, že si musí koupit další a taky tak udělala. Sprej skutečně zakryl zápach, nebo jej alespoň zmírnil. No, asi ho budu muset koupit :D.

A jako poslední produkt tady mám SOS REGENERAČNÍ KRÉM NA NOHY - přiznám se, že já jsem v péči o nohy hrozná, vždy zapomenu, ikdyž mi leží na stole, nesáhnu po něm. Tento krém je na rozprasknou kůži, což já ještě nemám, ale v létě ji mívám. Nicméně krém jsem vyzkoušela, abych mohla poreferovat.:) Krém obsahuje Ureu a bambucké máslo, voní trošku po máte, dobře se roztírá a celkem rychle vsakuje. Pokožka je po něm jemnější, ale chce to mazat opravdu poctivě. :)


Já moc děkuji za poskytnutí výroků na recenzi :) Co Vy a kosmetika Astrid? Který výrobek máte nejradši?


3 komentáře:

  1. Super produkty, ráda na ně juknu. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Gel na holení mi nevyhovuje mám po něm dost nohy vysušené.

    OdpovědětVymazat
  3. Astrid je taková klasika která nenadchne ani neurazí. Nemám zkušenost s žádným tímto produktem ale vybrala bych si lak na vlasy.

    OdpovědětVymazat