pondělí 4. září 2017

NÁKUPY Z VÝLETU :)

Ahoj všem, minulý týden, ke konci srpna jsem byla na výletě v Praze... No a nebyla bych to jááá, abych nešla do Sephory, že jo, jenže z tama jsem odcházela s jednou věcí a neskutečně zklamaná, že jsem to vzala o patro níž do Douglasu a udělala si radost tam. :) Taky jsem mrkla do obchůdku Dermacolu a odnesla si z tama tašku. :D

Určitě Vás zajímá, co jsem si pořídila, tak jdeme na to....

V DERMACOLU jsem využila akce 5 výrobků za 199,- což je fajn cena. Jejich sprcháče mám ráda už několik let, ale ne všechny jsem vyzkoušela. Proto jsem si vzala hrušku Williams a novinku Jabko-skořice. Obojí úžasně voní a já se těším, až je budu používat. No a tekuté mýdla se nikdy neztratí. 

Nyní se nacházíme v Douglasu, báze jsem si kupovala u nás, ale jelikož je to článek s nákupama, přiřadila jsem je sem. Bázi od ARTDECO miluju a je to asi moje 3tí balení, stačí jí maličko a stíny drží celý den. Báze mi vydrží -+ rok, podle toho, jak ji používám. 
Báze NYX - no nevím, nějak spolu nechceme kamarádit, zkouším ji asi 3 týdny, jednou drží, jednou se slije, tak nevím jak to s ní mám. :D Slečna v Douglasu mi říkala, jestli to není tím, že nepoužívám stíny stejné značky...Jako já nevím, ale zdá se mi to jako blbost. Jiné báze používám taky s jinýma stínama a drží, tak nevím. Každopádné jí dávám šanci pořád.


Linky od NYX jsem vybírala poměrně krátce, tato barva je úžasná, stíny drží, jsou matné a určitě jim pořídím kámoše.

Řasenka NYX MORE TO LOVE - je na objem, kartáček má umělý, což mi sedí....ale, je opravdu jen na objem, řas neprodlouží, občas se obtiskne a občas dělá žmolky na řasách tak, že je slepí a nevypadá to hezky.

A pozooor, jááá si pořídila rtěnku, taky od NYX a asi v odstínu Paparazzi, je to krásná jemně růžová rtěnka. Můj velký problém je, že já rtěnky neumím nosit. Mám úzké rty a ani konturka nezabrání tomu, aby se mi rtěnka nerozmala. Takže lesky jsou pro mě lepší. Každopádně rtěnka je nádherná a nosit ji určitě budu.
A teď tady mám věcičku, ze které mám největší radost a jsem nesmírně ráda, že ji mám. Je to stín z kolekce PRISMATIC, je to nááádhernýý fialkový stín, světlejší, bezvadně pigmentovaný- prostě úžasný. Bohužel na fotce moc nevynikne.


A jako poslední tady mám masku z Douglas, byla za 30,- kaček, tak ji vzala na zkoušku, ale ještě nezkoušela.
Noo a jako jedinou věc v Sephoře jsem si pořídila tonikum na pleť, je fajn a momentálně ho zkouším.

To by bylo z nákupů vše, těším se u dalšího článku. :)


3 komentáře:

 1. Wow, ten stín, rtěnka i linka mají dokonalý odstín. Opravdu paráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Hruškový sprcháč mám teď také od Dermacolu objednaný :) jablko a skořici si chci také pořídit :) Chytla jsi super akci!

  OdpovědětVymazat
 3. Po tých NYX linkách už pokukujem riadne dlho :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat